Jaki kolor samochodu do ślubu?

Choć niektórym może wydawać się to dziwne w rzeczywistości bywa tak, że wybór auta, jakim przyszła Para Młoda pojedzie do ślubu jest dla narzeczonych często tak trudny i ważny, jak wynajęcie właściwej sali i zespołu, a nawet dopasowanie wymarzonej sukni i eleganckiego garnituru. Po dłuższym zastanowieniu powinniśmy jednak zrozumieć, że to właśnie takie elementy decydują o wyjątkowości najważniejszego dnia w życiu. Sporo czasu poświęcamy więc na znalezienie odpowiedniego pojazdu zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Nawet jeśli uda nam się skonkretyzować swoje oczekiwania co do marki i modelu wciąż pozostaje kwestia tego, jaki kolor samochodu do ślubu będzie najlepiej pasował do stylistyki imprezy.

Marka i model

Wszyscy przyszli nowożeńcy, a przynajmniej większość z nich rozpoczyna poszukiwania samochodu do ślubu od wyboru marki i modelu. I nic w tym dziwnego. Każdy z nas ma nieco inny styl, w związku z czym podobają nam się inne rodzaje pojazdów. Do jednych pasuje retro ogórek lub oldschoolowy garbus, dla innych idealna będzie limuzyna bądź też nowoczesny pojazd sportowy. Wielu z nas wykorzystuje też ślub jako niepowtarzalną szansę ku temu, by przejechać się autem, o jakim zawsze marzyliśmy, np. Mustangiem. Kiedy przez te wszystkie miesiące intensywnych przygotowań musimy decydować o tylu rzeczach zapominamy natomiast o tym, jakie znaczenie ma kolor samochodu.

Najczęściej wybierane kolory samochodów do ślubu

Zdecydowanie najpopularniejszymi kolorami samochodów ślubnych, szczególnie tych nowoczesnych są biały i czarny. Ten pierwszy jest chętnie wybierany ze względu na swój symboliczny charakter – czystość, niewinność, przez co doskonale wpisuje się w klimat uroczystości. Czarny to z kolei klasyka, elegancja. W przypadku samochodów zabytkowych panuje zdecydowanie większa swoboda co do barw i odcieni. W ogóle obecnie jesteśmy odważniejsi co do kolorów aut weselnych niż jeszcze kilka lat temu – pojawiają się gołąbkowe szarości, srebra, granaty, bordo. Ci, którym szczególnie zależy na oryginalności coraz chętniej wybierają zaś złoto.

Kolor samochodu do ślubu a dekoracje i inne

Niewątpliwie kolor samochodu ślubnego powinien współgrać z kolorami wiązanek, dodatków i innych. Musi też wpisywać się w ustaloną stylistykę. Warto jednak mieć na uwadze, że z białym samochodem będzie zlewała się biała suknia Panny Młodej, a z czarnym ciemny garnitur Pana Młodego. Będzie to szczególnie uciążliwie, jeśli w planie mamy wykorzystanie tego samego pojazdu również w sesji ślubnej. Doskonały kontrast zarówno do jasnych, jak i ciemnych strojów, a także bordowej wiązanki stworzy zaś złoty Mustang. Zwłaszcza, że będzie pięknie nawiązywał do złotej biżuterii, w tym obrączek będących znakiem małżeństwa, a także złotych wstążek i innych.

SKORZYSTAJ Z OFERTY GOLDENCARS

NASZE SAMOCHODY TO IDEALNY DODATEK


ŚLUB
Oferujemy wynajem auta do ślubu, ale także na inne okazje!
szczegóły

TELEDYSKI
Wynajmij sportowe samochody i wykorzystaj je w teledyskach!
szczegóły

PREZENT
Spełniaj marzenia i wykup voucher dla bliskich!
szczegóły

SESJE
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody do sesji fotograficznych.
szczegóły

BIZNES
Pokaż się innym! Odbieramy z lotniska, spotkań, imprez.
szczegóły
ZŁOTY MUSTANG GT
ZŁOTA CORVETTE
TURKUSOWE CAMARO
ZŁOTE MASERATI
LUKSUSOWE AUDI

BLOG ORAZ PORADY GOLDENCARS

CO W TRAWIE PISZCZY

Zobaczcie Chevrolet`a Camaro w bardzo ciekawej odsłonie.
Bardzo niewiele Camaro jeździ po polskich drogach, a w turkusowej odsłonie posiadamy go tylko MY. Golden Cars oferuje możliwość wynajęcia tego wyjątkowego samochodu. W ofercie firmy znajdziecie możliwość wynajmu auta do ślubu czy też jako ciekawy element teledysku lub klipu reklamowego. Nowością jest możliwość wynajęcia tego auta na przejażdżkę jako kierowca lub pasażer.
Spełnij swoje marzenie i wynajmij sportowy samochód!
Jeśli marzy Ci się jazda Super Sportowym Samochodem a budżet nie pozwala na jego kupno, możesz skorzystać z oferty GOLDEN CARS i wynająć sportowy samochód na przejażdżkę.