Jak udekorować auto do ślubu, czyli więcej nie zawsze znaczy lepiej

Kiedy już zdecydujemy się na wynajem konkretnego auta do ślubu pozostaje jeszcze kwestia jego ozdobienia. Auto, którym Młoda Para podjedzie pod kościół, a później pod salę weselną musi przecież się wyróżniać, wyglądać wyjątkowo. Oczywiście nie oznacza to, że pojazd ma być niemal cały w kwiatach i wstążkach. Chodzi o to, by było stylowo i gustownie. Przesada nigdy nie jest wskazana. Dlatego podpowiadamy, jak udekorować auto do ślubu, jakie aspekty wziąć pod uwagę.

Kwiaty i sposób montażu

Decydując się na udekorowanie własnego lub wynajętego auta ślubnego przede wszystkim warto pamiętać, że naprawdę szykownie będą wyglądały na nim wyłącznie żywe kwiaty. Sztuczne, nawet niezłej jakości nie wchodzą tu w grę. To jedyny taki dzień w życiu, nie warto więc ryzykować. A tego, że syntetyczne wiązanki na aucie będą gryzły się z prawdziwymi bukietami Panny Młodej i druhny możemy być akurat pewni. Zresztą naturalne dekoracje okazują się dużo prostsze w montażu, a także bezpieczniejsze dla karoserii. Mimo wszystko kwestię przymocowania kwiatów trzeba dobrze przemyśleć. Niezależnie czy samochód jest nasz czy pożyczony nie chcemy przecież uszkodzić lakieru. Jednocześnie staramy się uniknąć sytuacji, w której niespodziewanie ozdoby zaczęłyby odpadać. Najlepszym rozwiązaniem są specjalne przyssawki i żyłka, z pomocą których przymocujemy dekoracje do maski, lusterek i zawiasów w drzwiach.

Model i kolor samochodu

Nie bez znaczenia jest to, jakie żywe kwiaty wybierzemy. Muszą one bowiem współgrać z modelem i kolorem pojazdu. Przykładowo do złotego Mustanga będą pasowały kwiaty bordowe, białe, herbaciane, a także różne odcienie zieleni. Bardzo ważne, by wszystkie elementy były ze sobą spójne.

Dekoracja samochodu ślubnego – czy konieczna?

Choć dekorowanie auta wpisuje się już w ślubną tradycję, wcale nie jest wymagane. Wszystko tak naprawdę zależy od modelu i koloru pojazdu. O ile w przypadku klasycznych, eleganckich modeli w kolorze białym, czarnym i srebrnym ozdoby są wskazane, o tyle jeśli mowa o samochodach zabytkowych w odcieniach błękitu, zieleni bordo czy tak zjawiskowych autach, jak złoty Mustang już niekoniecznie. Pojazdy te bowiem już same w sobie się wyróżniają, na co dzień raczej nie spotykamy ich na ulicach polskich miast.

SKORZYSTAJ Z OFERTY GOLDENCARS

NASZE SAMOCHODY TO IDEALNY DODATEK


ŚLUB
Oferujemy wynajem auta do ślubu, ale także na inne okazje!
szczegóły

TELEDYSKI
Wynajmij sportowe samochody i wykorzystaj je w teledyskach!
szczegóły

PREZENT
Spełniaj marzenia i wykup voucher dla bliskich!
szczegóły

SESJE
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody do sesji fotograficznych.
szczegóły

BIZNES
Pokaż się innym! Odbieramy z lotniska, spotkań, imprez.
szczegóły
ZŁOTY MUSTANG GT
ZŁOTA CORVETTE
TURKUSOWE CAMARO
ZŁOTE MASERATI
LUKSUSOWE AUDI

BLOG ORAZ PORADY GOLDENCARS

CO W TRAWIE PISZCZY

Spełnij swoje marzenie i wynajmij sportowy samochód!
Jeśli marzy Ci się jazda Super Sportowym Samochodem a budżet nie pozwala na jego kupno, możesz skorzystać z oferty GOLDEN CARS i wynająć sportowy samochód na przejażdżkę.
Prezent do zadań specjalnych czyli wynajem sportowego samochodu!
  Zapewne wielokrotnie zdarzyło się Wam siedzieć i dumać nad prezentem urodzinowym dla Waszego przyjaciela, męża czy dziewczyny. Chcieliście ich zaskoczyć i sprawić niezapomnianą...
Wynajem sportowych samochodów na sesje zdjęciowe
Sesje zdjęciowe, zarówno te, upamiętniające najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka, jakim niewątpliwie jest ślub, jak i te, służące celom marketingowym wymagają odpowiedniej oprawy. Dobry plan […]
Czym do ślubu, czyli jakie auto do ślubu wybrać, aby zaskoczyć gości?
Niewątpliwie ślub to jedno z najważniejszy wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dla wielu jest to moment przełomowy. W końcu zawarcie małżeństwa to rozpoczęcie z ukochaną osobą […]