KUP VOUCHER
Przejedź się samochodem goldencars
jako kierowca lub pasażer
KUP VOUCHER
Przejedź się samochodem goldencars
jako kierowca lub pasażer
SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA
Przejedź się samochodem goldencars
jako kierowca lub pasażer
kup voucher online
SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA
Przejedź się samochodem goldencars
jako kierowca lub pasażer
kup voucher online

Jak udekorować auto do ślubu, czyli więcej nie zawsze znaczy lepiej

Wynajem auta do ślubu śląsk, sportowe auto do ślubu.

Kiedy już zdecydujemy się na wynajem konkretnego auta do ślubu pozostaje jeszcze kwestia jego ozdobienia. Auto, którym Młoda Para podjedzie pod kościół, a później pod salę weselną musi przecież się wyróżniać, wyglądać wyjątkowo. Oczywiście nie oznacza to, że pojazd ma być niemal cały w kwiatach i wstążkach. Chodzi o to, by było stylowo i gustownie. Przesada nigdy nie jest wskazana. Dlatego podpowiadamy, jak udekorować auto do ślubu, jakie aspekty wziąć pod uwagę.

Kwiaty i sposób montażu

Decydując się na udekorowanie własnego lub wynajętego auta ślubnego przede wszystkim warto pamiętać, że naprawdę szykownie będą wyglądały na nim wyłącznie żywe kwiaty. Sztuczne, nawet niezłej jakości nie wchodzą tu w grę. To jedyny taki dzień w życiu, nie warto więc ryzykować. A tego, że syntetyczne wiązanki na aucie będą gryzły się z prawdziwymi bukietami Panny Młodej i druhny możemy być akurat pewni. Zresztą naturalne dekoracje okazują się dużo prostsze w montażu, a także bezpieczniejsze dla karoserii. Mimo wszystko kwestię przymocowania kwiatów trzeba dobrze przemyśleć. Niezależnie czy samochód jest nasz czy pożyczony nie chcemy przecież uszkodzić lakieru. Jednocześnie staramy się uniknąć sytuacji, w której niespodziewanie ozdoby zaczęłyby odpadać. Najlepszym rozwiązaniem są specjalne przyssawki i żyłka, z pomocą których przymocujemy dekoracje do maski, lusterek i zawiasów w drzwiach.

Model i kolor samochodu

Nie bez znaczenia jest to, jakie żywe kwiaty wybierzemy. Muszą one bowiem współgrać z modelem i kolorem pojazdu. Przykładowo do złotego Mustanga będą pasowały kwiaty bordowe, białe, herbaciane, a także różne odcienie zieleni. Bardzo ważne, by wszystkie elementy były ze sobą spójne.

Dekoracja samochodu ślubnego – czy konieczna?

Choć dekorowanie auta wpisuje się już w ślubną tradycję, wcale nie jest wymagane. Wszystko tak naprawdę zależy od modelu i koloru pojazdu. O ile w przypadku klasycznych, eleganckich modeli w kolorze białym, czarnym i srebrnym ozdoby są wskazane, o tyle jeśli mowa o samochodach zabytkowych w odcieniach błękitu, zieleni bordo czy tak zjawiskowych autach, jak złoty Mustang już niekoniecznie. Pojazdy te bowiem już same w sobie się wyróżniają, na co dzień raczej nie spotykamy ich na ulicach polskich miast.

SKORZYSTAJ Z OFERTY GOLDENCARS

NASZE SAMOCHODY TO IDEALNY DODATEK


ŚLUB
Oferujemy wynajem auta do ślubu, ale także na inne okazje!
szczegóły

TELEDYSKI
Wynajmij sportowe samochody i wykorzystaj je w teledyskach!
szczegóły

PREZENT
Spełniaj marzenia i wykup voucher dla bliskich!
szczegóły

SESJE
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody do sesji fotograficznych.
szczegóły

BIZNES
Pokaż się innym! Odbieramy z lotniska, spotkań, imprez.
szczegóły
ZŁOTY MUSTANG GT
ZŁOTA CORVETTE
TURKUSOWE CAMARO
ZŁOTE MASERATI
LIMUZYNA AUDI A8
ROSE GOLD DODGE

BLOG ORAZ PORADY GOLDENCARS

CO W TRAWIE PISZCZY

auto do ślubu, wynajem sportowych samochodów,
Samochody GoldenCars - samochody na każdą okazję!
W ofercie GoldenCars znajdują się nie tylko sportowe samochody ale także luksusowe limuzyny. Samochody te idealnie nadają się jako auta do ślubu czy też na różnego rodzaju eventy.
test
Nowość! Audi A8 może być Twoim wymarzonym autem do ślubu
Nowość w naszej ofercie, piękne AUDI a8 3.0 tfsi w najbogatszej wersji. Biały środek, masażery, dvd, lasery robią ogromne wrażenie! Jeśli marzy Ci się odrobina ślubnego luksusu koniecznie musisz się nim przejechać.
Nasze sportowe samochody dostępne dla Ciebie do wypożyczenia na ślub
Wypożycz sportowy samochód idealny na ślub
Okres letni to zdecydowanie czas wesel, polecamy więc na ten szczególny dzień wynajem sportowych samochodów. Nasze samochody robią furorę nie tylko na śląsku. Mustang, Camaro, Maserati, Corvette to idealne auta, które w niesamowity sposób uświetnią Wasz ślub.