KUP VOUCHER
Przejedź się samochodem goldencars
jako kierowca lub pasażer
KUP VOUCHER
Przejedź się samochodem goldencars
jako kierowca lub pasażer
SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA
Przejedź się samochodem goldencars
jako kierowca lub pasażer
kup voucher online
SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA
Przejedź się samochodem goldencars
jako kierowca lub pasażer
kup voucher online

Historia Forda Mustanga, czyli kilka słów o kultowym samochodzie

Złoty mustan do ślubu ale i także na inne okazje.

Rozważasz wynajem absolutnie wyjątkowego złotego Mustanga na sesje zdjęciową, firmowy event czy też najważniejszy dzień w swoim życiu, czyli ślub? Zastanawiasz się czy to, aby na pewno dobry wybór? Co jeszcze, prócz przepięknego, niespotykanego wręcz w świecie motoryzacji koloru sprawia, że jest to samochód na miarę tak istotnego wydarzenia? Wystarczy, że zapoznasz się z historią pojazdu, jakim jest Ford Mustang. Z pewnością utwierdzi Cię to w przekonaniu, że będzie to właściwy samochodów na właściwym miejscu.

Rok 1964, czyli premiera Forda Mustanga oraz dalsze jego losy

Historia Mustanga rozpoczyna się 17 kwietnia 1964 roku, kiedy to światowej już sławy koncern motoryzacyjny Ford podczas targów w Nowym Jorku oficjalnie zaprezentował pod tą nazwą auto sportowe stworzone z myślą o wchodzącym w dorosłość pokoleniu baby boomers. Jako, że jego cena w porównaniu do klasy, jaką reprezentował była naprawdę atrakcyjna, Mustang szybko zyskał ogromną popularność. Właściwie już pierwszego dnia złożono 20 tysięcy zamówień na ten pojazd. Charakterystyczne logo przedstawiające galopującego konia znalazło się wśród grona najbardziej rozpoznawalnych znaków firmowych na świecie. Z biegiem lat tworzono kolejne modele i edycje kultowego auta – po Mustangu I (1964-1973) produkowano generację II (1974-1978), III (1979-1993), IV (1994-2004) i V (2005-2014). Obecnie, tj. od roku 2014 wychodzą najnowsze wersje tego samochodu. Z każdym kolejnym modelem jest on unowocześniany i ulepszany, zarówno pod względem czysto technicznym i technologicznym, jak i wizualnym.

Mustang – samochód przeznaczony do wielkich rzeczy

Już w momencie wypuszczenia na rynek pierwszego Forda Mustanga dało się zauważyć, że nie będzie to seria pojazdów takich, jak wszystkie inne, którymi wówczas jeździło się po ulicach Stanów Zjednoczonych. Mustang stał się bowiem istotnym elementem popkultury. Po dziś dzień możemy obserwować go na torach wyścigowych, a także w słynnych produkcjach filmowych i sesjach zdjęciowych. Jego miniaturki znajdziemy zaś pośród zabawek dla dzieci. A zatem, nie ma co dłużej się zastanawiać, proponowany przez nas złoty Mustang to auto wyjątkowe i do wyjątkowych rzeczy stworzone.

SKORZYSTAJ Z OFERTY GOLDENCARS

NASZE SAMOCHODY TO IDEALNY DODATEK


ŚLUB
Oferujemy wynajem auta do ślubu, ale także na inne okazje!
szczegóły

TELEDYSKI
Wynajmij sportowe samochody i wykorzystaj je w teledyskach!
szczegóły

PREZENT
Spełniaj marzenia i wykup voucher dla bliskich!
szczegóły

SESJE
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody do sesji fotograficznych.
szczegóły

BIZNES
Pokaż się innym! Odbieramy z lotniska, spotkań, imprez.
szczegóły
ZŁOTY MUSTANG GT
ZŁOTA CORVETTE
TURKUSOWE CAMARO
ZŁOTE MASERATI
LIMUZYNA AUDI A8
ROSE GOLD DODGE

BLOG ORAZ PORADY GOLDENCARS

CO W TRAWIE PISZCZY

auto do ślubu, wynajem sportowych samochodów,
Samochody GoldenCars - samochody na każdą okazję!
W ofercie GoldenCars znajdują się nie tylko sportowe samochody ale także luksusowe limuzyny. Samochody te idealnie nadają się jako auta do ślubu czy też na różnego rodzaju eventy.
test
Nowość! Audi A8 może być Twoim wymarzonym autem do ślubu
Nowość w naszej ofercie, piękne AUDI a8 3.0 tfsi w najbogatszej wersji. Biały środek, masażery, dvd, lasery robią ogromne wrażenie! Jeśli marzy Ci się odrobina ślubnego luksusu koniecznie musisz się nim przejechać.
Nasze sportowe samochody dostępne dla Ciebie do wypożyczenia na ślub
Wypożycz sportowy samochód idealny na ślub
Okres letni to zdecydowanie czas wesel, polecamy więc na ten szczególny dzień wynajem sportowych samochodów. Nasze samochody robią furorę nie tylko na śląsku. Mustang, Camaro, Maserati, Corvette to idealne auta, które w niesamowity sposób uświetnią Wasz ślub.