Wynajem auta na imprezy okolicznościowe

Złoty Mustang to samochód jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego nie znajdziemy na polskich drogach, co więcej, poszukiwania w pozostałych krajach europejskich również mogą zakończyć się fiaskiem. Nie dość, że jest to jedna z najpiękniejszych wersji pojazdów oznaczonych logo przedstawiającym galopującego konia, które od roku 1964 pojawiają się na rynku w różnych konfiguracjach, to jeszcze elementem unikatowym jest jego kolor. Potęguje on ogólne wrażenie wysokiej klasy, sprawia, że obok Mustanga nie da się przejść obojętnie. To z kolei powoduje, że jest to idealny samochód do wynajęcie nie tylko na ślub, ale i na wiele innych imprez okolicznościowych. Jakich? Sprawdźmy!

Urodziny 18/ 30/ 40/ 50

Są takie rocznice urodzin, które należy świętować naprawdę hucznie. 18. urodziny to symbol przekroczenia progu pełnoletności, z 30. wiąże się osiągnięcie prawdziwej, świadomej dorosłości, w wieku 40 lat przysłowiowo zaczyna się druga młodość, zaś 50. to dojrzałość, wiek, w którym często przyjmuje się nową rolę – babć i dziadków. Wszystkie te okrągłe jubileusze zasługują na wyjątkowe prezenty. Z całą pewnością każdy mężczyzna i każda kobieta, która nie raz oglądała amerykańskie filmy marzy o przejażdżce kultowym Mustangiem – czy to po ulicach dużych miast, po niekończących się szosach pośród lasów, czy też po torze wyścigowym.

Wieczór panieński/kawalerski

Wieczór panieński i kawalerski to symboliczne pożegnanie się w gronie przyjaciółek (Panny Młode) i kumpli (Panowie Młodzi) z panieństwem i kawalerstwem. Noc tę można spędzić na różne sposoby – jedni wybierają imprezę w najbliższym gronie w wynajętym domku letniskowym w górach bądź nad jeziorem, inni wolą zabawę do białego rana w klubach. Całość najczęściej organizowana jest przez wytyczonych przez przyszłych nowożeńców świadków. Zaproszone koleżanki i koledzy powinni zaś sprawić bohaterowi zamieszania pomysłowy prezent. Prezentem idealnym będzie oczywiście przejażdżka złotym Mustangiem.

Bankiety i gale

Bankiety i gale to bardzo ważne wydarzenia dla każdej firmy i każdego biznesmena na drodze do kariery zawodowej. Będąc organizatorem uroczystej imprezy trzeba zadbać o najdrobniejsze szczegóły – poczynając od listy zaproszonych gości, poprzez wynajem właściwego lokalu i wybranie menu i muzyki, kończąc na wszelkiego rodzaju elementach dodatkowych podkreślających rangę wydarzenia. Jedno jest pewne – jeśli jako prezesi firm podjedziemy pod ekskluzywną salę bankietową równie eleganckim złotym Mustangiem, a następnie każdy z uczestników będzie miał okazję przejechać się tym autem, bankiet/gala zyska miano kultowego.

SKORZYSTAJ Z OFERTY GOLDENCARS

NASZE SAMOCHODY TO IDEALNY DODATEK


ŚLUB
Oferujemy wynajem auta do ślubu, ale także na inne okazje!
szczegóły

TELEDYSKI
Wynajmij sportowe samochody i wykorzystaj je w teledyskach!
szczegóły

PREZENT
Spełniaj marzenia i wykup voucher dla bliskich!
szczegóły

SESJE
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody do sesji fotograficznych.
szczegóły

BIZNES
Pokaż się innym! Odbieramy z lotniska, spotkań, imprez.
szczegóły
ZŁOTY MUSTANG GT
ZŁOTA CORVETTE
TURKUSOWE CAMARO
ZŁOTE MASERATI
LUKSUSOWE AUDI

BLOG ORAZ PORADY GOLDENCARS

CO W TRAWIE PISZCZY

Spełnij swoje marzenie i wynajmij sportowy samochód!
Jeśli marzy Ci się jazda Super Sportowym Samochodem a budżet nie pozwala na jego kupno, możesz skorzystać z oferty GOLDEN CARS i wynająć sportowy samochód na przejażdżkę.
Prezent do zadań specjalnych czyli wynajem sportowego samochodu!
  Zapewne wielokrotnie zdarzyło się Wam siedzieć i dumać nad prezentem urodzinowym dla Waszego przyjaciela, męża czy dziewczyny. Chcieliście ich zaskoczyć i sprawić niezapomnianą...
Wynajem sportowych samochodów na sesje zdjęciowe
Sesje zdjęciowe, zarówno te, upamiętniające najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka, jakim niewątpliwie jest ślub, jak i te, służące celom marketingowym wymagają odpowiedniej oprawy. Dobry plan […]
Czym do ślubu, czyli jakie auto do ślubu wybrać, aby zaskoczyć gości?
Niewątpliwie ślub to jedno z najważniejszy wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dla wielu jest to moment przełomowy. W końcu zawarcie małżeństwa to rozpoczęcie z ukochaną osobą […]