Wynajem auta na imprezy okolicznościowe

Złoty Mustang to samochód jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego nie znajdziemy na polskich drogach, co więcej, poszukiwania w pozostałych krajach europejskich również mogą zakończyć się fiaskiem. Nie dość, że jest to jedna z najpiękniejszych wersji pojazdów oznaczonych logo przedstawiającym galopującego konia, które od roku 1964 pojawiają się na rynku w różnych konfiguracjach, to jeszcze elementem unikatowym jest jego kolor. Potęguje on ogólne wrażenie wysokiej klasy, sprawia, że obok Mustanga nie da się przejść obojętnie. To z kolei powoduje, że jest to idealny samochód do wynajęcie nie tylko na ślub, ale i na wiele innych imprez okolicznościowych. Jakich? Sprawdźmy!

Urodziny 18/ 30/ 40/ 50

Są takie rocznice urodzin, które należy świętować naprawdę hucznie. 18. urodziny to symbol przekroczenia progu pełnoletności, z 30. wiąże się osiągnięcie prawdziwej, świadomej dorosłości, w wieku 40 lat przysłowiowo zaczyna się druga młodość, zaś 50. to dojrzałość, wiek, w którym często przyjmuje się nową rolę – babć i dziadków. Wszystkie te okrągłe jubileusze zasługują na wyjątkowe prezenty. Z całą pewnością każdy mężczyzna i każda kobieta, która nie raz oglądała amerykańskie filmy marzy o przejażdżce kultowym Mustangiem – czy to po ulicach dużych miast, po niekończących się szosach pośród lasów, czy też po torze wyścigowym.

Wieczór panieński/kawalerski

Wieczór panieński i kawalerski to symboliczne pożegnanie się w gronie przyjaciółek (Panny Młode) i kumpli (Panowie Młodzi) z panieństwem i kawalerstwem. Noc tę można spędzić na różne sposoby – jedni wybierają imprezę w najbliższym gronie w wynajętym domku letniskowym w górach bądź nad jeziorem, inni wolą zabawę do białego rana w klubach. Całość najczęściej organizowana jest przez wytyczonych przez przyszłych nowożeńców świadków. Zaproszone koleżanki i koledzy powinni zaś sprawić bohaterowi zamieszania pomysłowy prezent. Prezentem idealnym będzie oczywiście przejażdżka złotym Mustangiem.

Bankiety i gale

Bankiety i gale to bardzo ważne wydarzenia dla każdej firmy i każdego biznesmena na drodze do kariery zawodowej. Będąc organizatorem uroczystej imprezy trzeba zadbać o najdrobniejsze szczegóły – poczynając od listy zaproszonych gości, poprzez wynajem właściwego lokalu i wybranie menu i muzyki, kończąc na wszelkiego rodzaju elementach dodatkowych podkreślających rangę wydarzenia. Jedno jest pewne – jeśli jako prezesi firm podjedziemy pod ekskluzywną salę bankietową równie eleganckim złotym Mustangiem, a następnie każdy z uczestników będzie miał okazję przejechać się tym autem, bankiet/gala zyska miano kultowego.

SKORZYSTAJ Z OFERTY GOLDENCARS

NASZE SAMOCHODY TO IDEALNY DODATEK


ŚLUB
Oferujemy wynajem auta do ślubu, ale także na inne okazje!
szczegóły

TELEDYSKI
Wynajmij sportowe samochody i wykorzystaj je w teledyskach!
szczegóły

PREZENT
Spełniaj marzenia i wykup voucher dla bliskich!
szczegóły

SESJE
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody do sesji fotograficznych.
szczegóły

BIZNES
Pokaż się innym! Odbieramy z lotniska, spotkań, imprez.
szczegóły
ZŁOTY MUSTANG GT
ZŁOTA CORVETTE
TURKUSOWE CAMARO
ZŁOTE MASERATI
LUKSUSOWE AUDI

BLOG ORAZ PORADY GOLDENCARS

CO W TRAWIE PISZCZY

Zobaczcie Chevrolet`a Camaro w bardzo ciekawej odsłonie.
Bardzo niewiele Camaro jeździ po polskich drogach, a w turkusowej odsłonie posiadamy go tylko MY. Golden Cars oferuje możliwość wynajęcia tego wyjątkowego samochodu. W ofercie firmy znajdziecie możliwość wynajmu auta do ślubu czy też jako ciekawy element teledysku lub klipu reklamowego. Nowością jest możliwość wynajęcia tego auta na przejażdżkę jako kierowca lub pasażer.
Spełnij swoje marzenie i wynajmij sportowy samochód!
Jeśli marzy Ci się jazda Super Sportowym Samochodem a budżet nie pozwala na jego kupno, możesz skorzystać z oferty GOLDEN CARS i wynająć sportowy samochód na przejażdżkę.