Czym do ślubu, czyli jaki pojazd wybrać, aby zaskoczyć gości?

Wynajem samochodu na sesje zdjęciowe
Kwiecień 5, 2018
Wynajem auta na imprezy okolicznościowe
Maj 5, 2018
Show all

Niewątpliwie ślub to jedno z najważniejszy wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dla wielu jest to moment przełomowy. W końcu zawarcie małżeństwa to rozpoczęcie z ukochaną osobą wspólnej drogi przez życie, powstanie nowej rodziny. Od niepamiętnych czasów dzień ten hucznie świętuje się z najbliższymi Parze Młodej osobami. Prócz uroczystości kościelnej bardzo ważny jest wybór sali weselnej, menu, tortu, kwiatów i innych dekoracji. Wreszcie, nie bez znaczenia jest to, czym Panna Młoda i Pan Młody pojadą do ślubu.

Wynajem samochodu na wesele – czym się kierować podczas wyboru?

Szczególnie w dzisiejszych czasach kładzie się duży nacisk na to, aby uroczystość zaślubin, a później przyjęcie na cześć Młodych były dobrze przemyślane, uwzględniając nawet najdrobniejsze szczegóły. Obecnie panuje bowiem silny trend na tzw. wesela tematyczne. Wspólnym tematem mogą być podróże, folklor, styl marynistyczny, pasja, charakterystyczne zestawienia kolorów i wiele innych. Niezależnie od tego, czy nowożeńcy zdecydują się na wyrazisty wspólny motyw, czy po prostu na klasyczną elegancję, poszczególne elementy powinny do siebie pasować. W tym dniu kontrowersyjne kontrasty są raczej niewskazane. Stąd też wybierając samochód do ślubu należy mieć pewne wyobrażenie tego, czy wpasuje się on w klimat organizowanej imprezy. I nawet jeśli konkretny model zachwyci od pierwszego wejrzenia, trzeba spojrzeć na niego ze strony praktycznej. Czy pojazd dobrze prezentuje się na zdjęciach? Czy jest wygodny? Czy na tyle przestronny, by swobodnie mieściła się w nim obszerna suknia ślubna? Wreszcie, czy auto posiada klimatyzację, często zbawienną w upalne, letni dni?

Limuzyna, stary fiat, garbus, ogórek… a może złoty mustang?

Przed rozpoczęciem poszukiwań pojazdu do ślubu, dobrze, aby narzeczeni zastanowili się czego właściwie oczekują, a przynajmniej, jakich modeli w ogóle nie biorą pod uwagę. Jakiś czas temu marzeniem wszystkich Młodych Par była limuzyna. Taki samochód był o tyle dobrym rozwiązaniem na wesele, że prócz nowożeńców swobodnie mieścili się w nim świadkowie i fotograf. Wydaje się jednak, że limuzyny już dawno wyszły z mody. Zastąpiły je samochody w stylu retro – garbusy, fiaty z dawnych czasów i ogórki. Niestety i tych nie brakowało już na weselach, które odbyły się w ciągu ostatnich kilku sezonów. Dlatego chcąc, aby ślub był naprawdę wyjątkowy, oryginalny, a goście zachwyceni z pewnością warto przemyśleć wynajem złotego mustanga. Jest to model wyjątkowo elegancki, a przy tym nowoczesny. Poza tym, jedyny w swoim rodzaju.