SESJE Z GOLDENCARS

 

Sesje zdjęciowe, zarówno te, upamiętniające najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka, jakim niewątpliwie jest ślub, jak i te, służące celom marketingowym wymagają odpowiedniej oprawy. Dobry plan odgrywa tu kluczową rolę. Trzeba w nim m.in. uwzględnić, że bardzo często fotografia uwydatnia to, co w rzeczywistości pomijane, niezauważane. Może się okazać, że nie oddaje określonego elementu tak korzystnie, jakbyśmy sobie tego życzyli. Z tego względu przygotowując się do sesji należy zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół tak, aby na zdjęciach nic nas nie zaskoczyło. Profesjonalny, doświadczony fotograf to jedno, drugie to właściwie dobrane rekwizyty, w tym samochód.

Samochód na sesje ślubne

Współczesne wesela zdecydowanie różnią się od tych sprzed lat. Oczywiście msza w kościele, suto zastawione stoły i tańce do białego rano wciąż są nieodłącznym elementem uroczystości zaślubin. Jednak dziś ogromną uwagę zwraca się na to, aby było naprawdę stylowo. Nowożeńcy często wybierają bliski ich sercom motyw przewodni i to w oparciu o niego tworzą dekoracje oraz obowiązkowo sesję zdjęciową. Jako, że pojazd, jakim Para Młoda przemieszcza się w dniu ślubu jest dość istotnym aspektem, naturalną rzeczą jest, że nie może zabraknąć go na fotografiach. Wobec tego, jedno jest pewne – skoro ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka, wyjątkowe musi być też auto do ślubu. To nie może być zwykłe auto, jakich wiele na polskich drogach. Ma być jedyne w swoim rodzaju, sprawiać, że każdy zawiesi na zdjęciu wzrok na dłużej.

Samochód na sesje zdjęciowe o charakterze reklamowym

Usługa wynajmu sportowych samochodów jest nieocenioną pomocą również w świecie marketingu. Agencje reklamowe, które tworzą dla określonych marek kampanie promocyjne często poszukują unikatowych sportowych aut, które znajdą się w towarzystwie atrakcyjnych modelek i modelów na bilbordach i plakatach promujących dany produkt, usługę bądź też event. A złoty mustang niewątpliwie posiada w sobie ogromny ładunek perswazyjny. Nawet osoby, które nie są nawet w najmniejszym stopniu zainteresowane motoryzacją, nie będą w stanie przeoczyć takiego auta.

Golden Cars - Wynajem sportowych samochodów.

SKORZYSTAJ Z OFERTY GOLDENCARS

NASZE SAMOCHODY TO IDEALNY DODATEK


ŚLUB
Oferujemy wynajem auta do ślubu, ale także na inne okazje!
szczegóły

TELEDYSKI
Wynajmij sportowe samochody i wykorzystaj je w teledyskach!
szczegóły

PREZENT
Spełniaj marzenia i wykup voucher dla bliskich!
szczegóły

SESJE
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody do sesji fotograficznych.
szczegóły

BIZNES
Pokaż się innym! Odbieramy z lotniska, spotkań, imprez.
szczegóły
ZŁOTY MUSTANG GT
ZŁOTA CORVETTE
TURKUSOWE CAMARO
ZŁOTE MASERATI
LUKSUSOWE AUDI

BLOG ORAZ PORADY GOLDENCARS

CO W TRAWIE PISZCZY

Nasze sportowe samochody dostępne dla Ciebie do wypożyczenia na ślub
Wypożycz sportowy samochód idealny na ślub
Okres letni to zdecydowanie czas wesel, polecamy więc na ten szczególny dzień wynajem sportowych samochodów. Nasze samochody robią furorę nie tylko na śląsku. Mustang, Camaro, Maserati, Corvette to idealne auta, które w niesamowity sposób uświetnią Wasz ślub.
Wypożycz sportowy samochód jakim jest turkusowe Camaro.
Zobaczcie Chevrolet`a Camaro w bardzo ciekawej odsłonie.
Bardzo niewiele Camaro jeździ po polskich drogach, a w turkusowej odsłonie posiadamy go tylko MY. Golden Cars oferuje możliwość wynajęcia tego wyjątkowego samochodu. W ofercie firmy znajdziecie możliwość wynajmu auta do ślubu czy też jako ciekawy element teledysku lub klipu reklamowego. Nowością jest możliwość wynajęcia tego auta na przejażdżkę jako kierowca lub pasażer.
Wynajem sportowych samochodów śląsk i nie tylko.
Spełnij swoje marzenie i wynajmij sportowy samochód!
Jeśli marzy Ci się jazda Super Sportowym Samochodem a budżet nie pozwala na jego kupno, możesz skorzystać z oferty GOLDEN CARS i wynająć sportowy samochód na przejażdżkę.