Ślub

Ślub to wyjątkowy dzień, jeden z tych które pamiętamy na całe życie! Wyjątkowym i bardzo ważnym elementem oprawy ceremonii jest odpowiednie auto do ślubu! Mamy w swojej ofercie coś co spełni wasze oczekiwania! Elegancki? luksusowy? A może totalnie wyjątkowy sportowy muscle car z potężną ilością koni pod maską .. to do Was należy wybór!

Golden Cars - Wynajem sportowych samochodów oferuje Państwu auta do ślubu lub też na inne okazje z najwyższej półki, wraz z profesjonalnym kierowcą, który pozwoli bezpiecznie i sprawnie obsłużyć państwa ceremonie.

Decydując się na wariant z kierowcą unikną Państwo dodatkowych stresów związanych z organizacją kierowcy, czy szofera. Ale.... Istnieje możliwość prowadzenia samochodu osobiście! To nie powtarzalna okazja dowieźć swoją wybrankę do ołtarza oraz na salę weselną kierując jednym z naszych totalnie charakterystycznych super samochodów!  

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Golden Cars - auto do ślubu.

SKORZYSTAJ Z OFERTY GOLDENCARS

NASZE SAMOCHODY TO IDEALNY DODATEK


ŚLUB
Oferujemy wynajem auta do ślubu, ale także na inne okazje!
szczegóły

TELEDYSKI
Wynajmij sportowe samochody i wykorzystaj je w teledyskach!
szczegóły

PREZENT
Spełniaj marzenia i wykup voucher dla bliskich!
szczegóły

SESJE
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody do sesji fotograficznych.
szczegóły

BIZNES
Pokaż się innym! Odbieramy z lotniska, spotkań, imprez.
szczegóły
ZŁOTY MUSTANG GT
ZŁOTA CORVETTE
TURKUSOWE CAMARO
ZŁOTE MASERATI
LUKSUSOWE AUDI

BLOG ORAZ PORADY GOLDENCARS

CO W TRAWIE PISZCZY

Nasze sportowe samochody dostępne dla Ciebie do wypożyczenia na ślub
Wypożycz sportowy samochód idealny na ślub
Okres letni to zdecydowanie czas wesel, polecamy więc na ten szczególny dzień wynajem sportowych samochodów. Nasze samochody robią furorę nie tylko na śląsku. Mustang, Camaro, Maserati, Corvette to idealne auta, które w niesamowity sposób uświetnią Wasz ślub.
Wypożycz sportowy samochód jakim jest turkusowe Camaro.
Zobaczcie Chevrolet`a Camaro w bardzo ciekawej odsłonie.
Bardzo niewiele Camaro jeździ po polskich drogach, a w turkusowej odsłonie posiadamy go tylko MY. Golden Cars oferuje możliwość wynajęcia tego wyjątkowego samochodu. W ofercie firmy znajdziecie możliwość wynajmu auta do ślubu czy też jako ciekawy element teledysku lub klipu reklamowego. Nowością jest możliwość wynajęcia tego auta na przejażdżkę jako kierowca lub pasażer.
Wynajem sportowych samochodów śląsk i nie tylko.
Spełnij swoje marzenie i wynajmij sportowy samochód!
Jeśli marzy Ci się jazda Super Sportowym Samochodem a budżet nie pozwala na jego kupno, możesz skorzystać z oferty GOLDEN CARS i wynająć sportowy samochód na przejażdżkę.