BIZNES

SPOTKANIA BIZNESOWE


W szerokim zakresie naszych usług posiadamy ofertę skierowaną do partnerów biznesowych. Oferujemy samochody dla dużych korporacji, firm oraz przedsiębiorstw do użytku prywatnego czy stricte biznesowego.
Oferta obejmuje wynajem samochodów z kierowcą. Mając na uwadze komfort oraz charakter spotkania, dostosujemy samochód tak aby byli państwo w pełni usatysfakcjonowani.


TRANSFER LOTNISKO GDAŃSK


Zarówno klienci indywidualni jak i firmy mogą skorzystać z transferów z lotniska w południowej cześć naszego kraju.

Mając na uwadze komfort naszych klientów, na każdego klienta czeka kierowca z przygotowanym samochodem do państwa potrzeb, tak aby podroż odbyła się w miłej i komfortowej atmosferze.


TRANSPORT VIP


Wyjątkowość oferowanych przez nas samochodów sprawi, że przewóz ważnych osobistości staje się jeszcze bardziej prestiżowy.

Realizujemy przewozy na spotkania biznesowe i towarzyskie, dowozimy naszych Klientów na konferencje, lotniska i do hoteli niezmiennie za najwyższy cel kładąc sobie komfort i dyskrecję pasażera.

SKORZYSTAJ Z OFERTY GOLDENCARS

NASZE SAMOCHODY TO IDEALNY DODATEK


ŚLUB
Oferujemy samochody na najważniejszy dzień w Waszym życiu!
szczegóły

TELEDYSKI
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody w teledyskach oraz klipach!
szczegóły

PREZENT
Spełniaj marzenia i wykup voucher dla bliskich!
szczegóły

SESJE
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody do sesji fotograficznych.
szczegóły

BIZNES
Pokaż się innym! Odbieramy z lotniska, spotkań, imprez.
szczegóły
ZŁOTY MUSTANG GT
ZŁOTA CORVETTE
TURKUSOWE CAMARO
ZŁOTE MASERATI
LUKSUSOWE AUDI

BLOG ORAZ PORADY GOLDENCARS

CO W TRAWIE PISZCZY

Spełnij swoje marzenie!
Jeśli marzy Ci się jazda Super Samochodem a budżet nie pozwala na jego kupno, możesz skorzystać z oferty GOLDENCARS i wynająć sobie takie auto na przejażdżkę.
Prezent do zadań specjalnych!
  Zapewne wielokrotnie zdarzyło się Wam siedzieć i dumać nad prezentem urodzinowym dla Waszego przyjaciela, męża czy dziewczyny. Chcieliście ich zaskoczyć i sprawić niezapomnianą...
Wynajem samochodu na sesje zdjęciowe
Sesje zdjęciowe, zarówno te, upamiętniające najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka, jakim niewątpliwie jest ślub, jak i te, służące celom marketingowym wymagają odpowiedniej oprawy. Dobry plan […]
Czym do ślubu, czyli jaki pojazd wybrać, aby zaskoczyć gości?
Niewątpliwie ślub to jedno z najważniejszy wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dla wielu jest to moment przełomowy. W końcu zawarcie małżeństwa to rozpoczęcie z ukochaną osobą […]