Czym do ślubu, czyli jakie auto do ślubu wybrać, aby zaskoczyć gości?

Niewątpliwie ślub to jedno z najważniejszy wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dla wielu jest to moment przełomowy. W końcu zawarcie małżeństwa to rozpoczęcie z ukochaną osobą wspólnej drogi przez życie, powstanie nowej rodziny. Od niepamiętnych czasów dzień ten hucznie świętuje się z najbliższymi Parze Młodej osobami. Prócz uroczystości kościelnej bardzo ważny jest wybór sali weselnej, menu, tortu, kwiatów i innych dekoracji. Wreszcie, nie bez znaczenia jest to, czym Panna Młoda i Pan Młody pojadą do ślubu.

Wynajem samochodu do ślubu – czym się kierować podczas wyboru?

Szczególnie w dzisiejszych czasach kładzie się duży nacisk na to, aby uroczystość zaślubin, a później przyjęcie na cześć Młodych były dobrze przemyślane, uwzględniając nawet najdrobniejsze szczegóły. Obecnie panuje bowiem silny trend na tzw. wesela tematyczne. Wspólnym tematem mogą być podróże, folklor, styl marynistyczny, pasja, charakterystyczne zestawienia kolorów i wiele innych. Niezależnie od tego, czy nowożeńcy zdecydują się na wyrazisty wspólny motyw, czy po prostu na klasyczną elegancję, poszczególne elementy powinny do siebie pasować. W tym dniu kontrowersyjne kontrasty są raczej niewskazane. Stąd też wybierając samochód do ślubu należy mieć pewne wyobrażenie tego, czy wpasuje się on w klimat organizowanej imprezy. I nawet jeśli konkretny model zachwyci od pierwszego wejrzenia, trzeba spojrzeć na niego ze strony praktycznej. Czy pojazd dobrze prezentuje się na zdjęciach? Czy jest wygodny? Czy na tyle przestronny, by swobodnie mieściła się w nim obszerna suknia ślubna? Wreszcie, czy auto posiada klimatyzację, często zbawienną w upalne, letni dni?

Limuzyna, stary fiat, garbus, ogórek… a może złoty mustang?

Przed rozpoczęciem poszukiwań auta do ślubu, dobrze, aby narzeczeni zastanowili się czego właściwie oczekują, a przynajmniej, jakich modeli w ogóle nie biorą pod uwagę. Jakiś czas temu marzeniem wszystkich Młodych Par była limuzyna. Taki samochód był o tyle dobrym rozwiązaniem na wesele, że prócz nowożeńców swobodnie mieścili się w nim świadkowie i fotograf. Wydaje się jednak, że limuzyny już dawno wyszły z mody. Zastąpiły je samochody w stylu retro – garbusy, fiaty z dawnych czasów i ogórki. Niestety i tych nie brakowało już na weselach, które odbyły się w ciągu ostatnich kilku sezonów. Dlatego chcąc, aby ślub był naprawdę wyjątkowy, oryginalny, a goście zachwyceni z pewnością warto przemyśleć wynajem złotego mustanga. Jest to model wyjątkowo elegancki, a przy tym nowoczesny. Poza tym, jedyny w swoim rodzaju.

SKORZYSTAJ Z OFERTY GOLDENCARS

NASZE SAMOCHODY TO IDEALNY DODATEK


ŚLUB
Oferujemy wynajem auta do ślubu, ale także na inne okazje!
szczegóły

TELEDYSKI
Wynajmij sportowe samochody i wykorzystaj je w teledyskach!
szczegóły

PREZENT
Spełniaj marzenia i wykup voucher dla bliskich!
szczegóły

SESJE
Wykorzystaj nasze wyjątkowe samochody do sesji fotograficznych.
szczegóły

BIZNES
Pokaż się innym! Odbieramy z lotniska, spotkań, imprez.
szczegóły
ZŁOTY MUSTANG GT
ZŁOTA CORVETTE
TURKUSOWE CAMARO
ZŁOTE MASERATI
LUKSUSOWE AUDI

BLOG ORAZ PORADY GOLDENCARS

CO W TRAWIE PISZCZY

Zobaczcie Chevrolet`a Camaro w bardzo ciekawej odsłonie.
Bardzo niewiele Camaro jeździ po polskich drogach, a w turkusowej odsłonie posiadamy go tylko MY. Golden Cars oferuje możliwość wynajęcia tego wyjątkowego samochodu. W ofercie firmy znajdziecie możliwość wynajmu auta do ślubu czy też jako ciekawy element teledysku lub klipu reklamowego. Nowością jest możliwość wynajęcia tego auta na przejażdżkę jako kierowca lub pasażer.
Spełnij swoje marzenie i wynajmij sportowy samochód!
Jeśli marzy Ci się jazda Super Sportowym Samochodem a budżet nie pozwala na jego kupno, możesz skorzystać z oferty GOLDEN CARS i wynająć sportowy samochód na przejażdżkę.